“Kwietnik 2020 Online” – wyniki

W sobotę, 3 października, poznaliśmy wyniki XII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki “Kwietnik 2020 Online”.

Zostały one zaprezentowane w formie koncertu galowego online w mediach społecznościowych Kutnowskiego Domu Kultury (film do obejrzenia wyżej). Na liście nagrodzonych znaleźli się również młodzi artyści z Kutna.

Poniżej prezentujemy protokół obrad jury XII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Kwiatowej “Kwietnik Online” – Kutno, 22 września 2020.
Jury w składzie:

  • Janusz Tylman – muzyk, kompozytor, aranżer, Przewodniczący Jury – Warszawa
  • Magdalena Ptaszyńska – wokalistka, pedagog – Warszawa
  • Leszek Bonar – muzyk, redaktor programów muzycznych TVP Łódź
    po wysłuchaniu i obejrzeniu 88 prezentacji postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA A – soliści 6-9 lat

I miejsce

  • Natalia Kubiś-Mroszczyk – Kolbuszowa

II miejsce

  • Alicja Weigelt – Bielawa

III miejsce

  • Julia Bochyńska – Teresin

Wyróżnienia:

  • Kinga Rataj – Katowice
  • Jagoda Kipa – Bielawa
  • Lena Fornalczyk – Sieroszowice
  • Hanna Koper – Ostrzeszów
  • Blanka Kiełbik – Kalisz
  • Sophie Miksztal – Kutno

KATEGORIA B – soliści 10-12 lat

I miejsce

  • Antoni Marzec – Kutno

II miejsce

  • Lena Klembalska – Kutno

III miejsce

  • Marta Wardak – Łuków

Wyróżnienia:

  • Ada Jarek – Kalisz
  • Anna Sobkowicz – Legnica
  • Julia Wardak – Łuków
  • Milena Szymula – Wałbrzych
  • Elżbieta Stachura – Bielawa
  • Hanna Błachut – Bielawa
  • Artur Droś – Bielawa
  • Zuzanna Bochman – Łuków
  • Marcelina Więsek – Teresin
  • Filip Bajron – Dzierżoniów
  • Nikola Stępska – Kutno

KATEGORIA C – soliści 13-15 lat

I miejsca ex aequo

  • Agnieszka Letniowska – Bielawa
  • Aleksander Klembalski – Kutno

II miejsce

  • Oliwia Walicka – Pieszyce

III miejsca ex aequo

  • Aleksandra Kędra – Humniska
  • Mateusz Subocz – Dzierżoniów

Wyróżnienia:

  • Alicja Hordyj – Bielawa
  • Zuzanna Złotnicka – Piława Dolna
  • Karolina Najdek – Legnica
  • Anna Rozynek – Zalasewo
  • Maja Cędrowicz – Bielawa
  • Mikołaj Gajowy – Łuków
  • Agata Brandenburger – Piła
  • Wiktoria Wojas – Przeworsk
  • Sandra Pytlarz – Przybędza

KATEGORIA D – soliści 16-19 lat

I miejsca ex aequo

  • Ida Szebla – Kłodzko
  • Zuzanna Gołąb – Teresin

II miejsce

  • Katarzyna Szulc – Dzierżoniów

III miejsca ex aequo

  • Jagoda Kurzawa – Świdnica
  • Anna Kowalewska – Kutno

Wyróżnienie:

  • Marcelina Kołodziejczyk – Opatów

KATEGORIA E – zespoły wokalne do 12 lat

I miejsce

  • nie przyznano

II miejsca ex aequo

  • Studio piosenki MUZOL – Kłodawa
  • BAŁAGAN – Kutno

III miejsce

  • nie przyznano

Wyróżnienie:

  • FAMA – Bielawa

KATEGORIA F – zespoły wokalne 13-19 lat

I miejsce

  • FARCIARY – Bielawa

II miejsce

  • HOKUS POKUS – Kutno

III miejsce

  • nie przyznano

Wyróżnienie:

  • ABRAKADABRA – Kutno

Nagrody finansowe dla solistów:

  • I miejsce – 300 złotych
  • II miejsce – 250 złotych
  • III miejsce – 200 złotych
  • Wyróżnienie – 100 złotych

Nagrody finansowe dla zespołów wokalnych:

  • I miejsce – 400 złotych
  • II miejsce – 350 złotych
  • III miejsce – 300 złotych
  • Wyróżnienie – 200 złotych

 

Wszystkie nagrody finansowe ufundował Prezydent Miasta Kutno.

 

Źródło/foto/film: Kutnowski Dom Kultury / YouTube

Powiadom mnie!
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments